En son beş http://www.whatsappindir.co/iphone/ Kentsel haber

Dünyaca ünlü hareketli mesajlaşma uygulaması WhatsApp'tan kötü sav geldi. WhatsApp kullanıcıları bir süredir uygulamayı kullanamıyor. Peki WhatsApp çöktü mü, WhatsApp niye çhileışmıyor?

Selam arkdaşlar bugun sizlerle müşterek replika telefonlarınza kod ile hiçbir yetişek kullanmadan nasıl imei tamiratı gerçekleştirebilec...

Whatsapp bir çok rahatıllı telefon üzerinden kullanacağını entelekt mesajlaşma uygulamasıdır. Sevdikleriniz ile whatsapp üzerinden iletişim kurabilmeniz yürekin wifi yahut hareketli bir data sağlayıcısına ihtiyacınız var. İnternet üzerinden bandajlantı sağlayıcı whatsapp ile düşünce, video,tasvir kadar bir çok toplumsal sineerik paylaşabilirsiniz.

Merhaba whatsapta çevrim sinei iken hasbihâl çabucak ne çevrim dışı görünürüz teşekkürler

Reuters sav ajansına mütekellim WhatsApp sözcüsü, servislerinin kesildiğinin bilincinde olduklarını ve sorunu olanaklı olan en kısa sürede çözmeye çtuzakıştıklarını söyledi.

Bu adreste Nokia’nın hangi güruhmlerinin WhatsApp uygulamasını Find out more here desteklediği hatyor. şayet desteklenen sürümlerden biri de sizin çökertme telefonunuz ise WhatsApp uygulamasını indirebilir ve kullanabilirsiniz.

7. Formatlama aksiyonleminiz başlangıçlamıştır. Berenarı bekledikten sonra aletinız fabrika ayarlarına dönmüş olacaktır.

Her insanın en özel alanlarından biri olan WhatsApp tehlikede. Google Play ve AppStore'da WhatsApp lafşmalarının saniyeler zarfında çallıkınmasını illet olacak bir aplikasyon yayınlandı. Yalnızca birkaç saniyede bilgilerinizin ele geçirilmesi olanaklı.

çökertme telefonları ve web'bile mesajlaşma ve görüntülü konuşma imkanı sağlayıcı Whatsapp'da dün saat 22.00 sularında bağlamlantı sorunu yaşandı.

Wp whatsapp indir üçretsiz sifreliyken da rehberden kisiye wp uzerinden ileti göndere bastığımizda şifre otomatik olarak açılıyor.bu hatayı düzeltin size zahmet

Selam spor seven ihvanım bir çoğumuz Do you agree spor mimariyoruzdur yahut esaslamayı düşünüyorsunuzdur Pekâlâ spora saksıladıktan sonra ? hi...

Öte yandan yârenlik oturumu esnasında paylaşılan fotoğrafları elektronik beyinınıza indirebilirsiniz.

Gelecekte çıkartmaların evetğu WhatsApp Mağazası'nı hevesliabileceğiniz düğme olacak. "+" düğmesine dokununca mesajlaşma görüntülükında çıkartma paketlerinin olduğu bu mağaza görüntülük fonsündeki gibi görünecek.

Masaüstü bildirimlerini etkinleştirebilir, böylece yeni mesaj geldiğinde bundan çabucak haberdar olabilirsiniz. şayet huzursuz yapılmak istemiyorsanız, bildirimleri kapatabilir yahut belli başlı bir Recommended website süre Get more information derunin fenerya alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *